چهار روند پس از کوئید 19 برای فعالان صنعت بیمه

22 صفحه

ورد

 

همه چیز تاریکی و فنا نیست. بحران معمولا به عنوان زمینه بزرگی برای پرورش نوآوری عمل می‌کند.

جهان در حال تجربه موقعیت منحصر به فردی است. در طول ماه‌های گذشته، صدها میلیون نفر از سراسر جهان مجبور به ماندن در خانه در طول شب شده‌اند. اقتصاد ایستاده است. همه‌گیری فعلی تعیین می‌کند که از چه چیزی صحبت کنیم، چه کاری می توانیم انجام دهیم و آینده ما شبیه چه چیزی خواهد بود. بیمه گران در کنار همه معیارهای کوتاه‌مدت ضروری، همچنین نیاز دارند به بیش از بحران فعلی و به آینده‌ای که ممکن است بسیار متفاوت باشد فکر کنند. ما چهار روند بعد از بیماری کووید 19 را شناسایی کرده‌ایم که بیمه‌گران نهایتا باید آن را بپذیرند.

قدم زدن در دنیایی متفاوت و پذیرش سریع آن

در طول چند هفته اول ما خودمان را در وضعیتی همانند فیلم پس از آخرالزمانی مدمکس یافتیم. بزرگراه‌ها به شهر ارواح تبدیل شده بودند. خرید وحشت‌زده همه انواع مواد غذایی، لوزام بقا و آب شروع شده بود. در آمریکا، تمایل به اسلحه 360 درصد بالا رفته بود و مردم برای آخرالزمان آماده می‌شدند. اما قابلیت سازگاری بشر بسیار گیج‌کننده است. خیلی زود هر فردی تلاش کرد تا وضعیت تغییر یافته را به بهترین حالت درآورد. در حالی که نمی‌توانستیم از کارهای روزمره بسیار قدیمی مثل رفتن به سوپرمارکت و خرید خوار و بار پیروی کنیم، افراد فورا با برآورده کردن نیازهای خود به صورت آن‌لاین، جایگزینی را پیدا کردند و زمانی که دیگر نمی‌توانستیم در اداره کار کنیم، اغلب به طور مستمر در خانه ادامه دادیم و حتی کودکان را نیز در خانه آموزش دادیم. وسعت تغییر در رفتار مصرف‌کننده در چنین زمان کوتاهی، عظیم و بی‌سابقه بود.

امتحان کردن چیزهای جدید

موقعیت فعلی برای افراد زیادی، یک دلیل برای امتحان کردن چیزهای جدید فراهم کرد. فروشگاه‌های «خودت انجام بده» و مراکز باغبانی افزایش درآمد خود را تماشا می‌کردند. کیک‌پزی و بازیهای حرکتی فعالیتهای محبوبی شده بودند. مصرف الکل در سان‌فرانسیسکو تا 42 درصد کاهش یافت و طلاق در چین به طور معناداری افزایش یافت. این یک زمان جذاب برای دانشمندان علوم رفتاری بود.

 

مطالعه این مقاله دیدگاه شما نسبت به دنیای پس از کرونا را تغییر خواهد داد و زمینه های فعالیت جدیدی را برای شما باز خواهد کرد تا با استفاده از آنها بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید.

این مقاله روندهای جدیدی که در صنعت بیمه بر اثر کرونا به وجود آمده را برای شما مشخص کرده و راه حل ها و فرصتهایی را پیش روی شما قرار می دهد. باید قبول کنیم که ویروس کرونا موجب گردیده دنیا وارد عصر جدیدی گردد و روندها و فرآیندهای کسب و کار را تغییر داده است. مطمئنا صاحبان کسب و کار نیز باید همگام با تغییرات دنیای بیرونی، نحوه فعالیت خود را تغییر دهند در غیر این صورت خیلی زود از رقابت خارج شده و کسب و کار خود را تعطیل خواهند کرد.


 دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار سل

دیدگاهتان را بنویسید