پاورپوینت معماری معاصر جهان رنزو پیانو

دانلود پاورپوینت معماری با عنوان، معماری معاصر جهان رنزو پیانو،

بخشی از پاورپوینت :

معمار به معنای واقعی کیست؟ معماری چیست؟
من تا به امروز حدود سی سال از عمرم را در این حرفه صرف کرده ام و به جرات می گویم که درک مفهوم و معنای معماری را تازه آغاز کرده ام.
معماری در اصطلاح لفظی یک خدمت است؛ هنری که در نهایت محصولی را می آفریند و آن محصول به هدف منتهی می­شود اما همواره این هنر از نظر اجتماعی پر خطر است زیرا هنری تحمیلی است. شما می توانید کتابی بد را بیرون بیندازید و یا موسیقی ناهنجار را گوش نکنید اما نمی توانید از دیدن برجی زشت و بد منظر که در مقابل خانه تان قد برافراشته اجتناب کنید. معماریی که منظری بد ترکیب را به مردم تحمیل می کند، هیچ فرصتی برای استفاده کنندگان نمی آفریند و این مسئولیتی سنگین و جدی برای نسل فعلی و نسل های آینده است. معماری در حقیقت کهن ترین حرفه جهان است و شاید دومین حرفه از نظر قدمت. البته اگر شکار و کشاورزی و کشف دریاها را جزو نخستین و کهن ترین حرفه ها تلقی نماییم ….

مــشــخــصـاتِ فـایــل :
 
این فایل با فرمت Power Point ( قابل ویرایش ) در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تعداد اسلایدها : 27
– قابل ارائه و مناسب بعنوان تحقیق کلاسی
این پاورپوینت کاملا استاندارد بوده و در تهیه اسلایدهای آن کلیه اصول نگارشی رعایت شده است.

جهت دانـلـود این پاورپوینت به انتهای صفحه مراجعه کنید.

کـلمـات کـلـیـدی :  معماری , معماری معاصر جهان رنزو پیانو, دانلود پاورپوینت معماری معاصر جهان رنزو پیانو, پاورپوینت در مورد معماری معاصر جهان رنزو پیانو, تحقیق معماری معاصر جهان رنزو پیانو, پاورپوینت درباره معماری معاصر جهان رنزو پیانو, پاورپوینت راجع به معماری معاصر جهان رنزو پیانو, پاورپوینت آماده معماری معاصر جهان رنزو پیانو, تحقیق در مورد معماری معاصر جهان رنزو پیانو, ppt


 دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار سل

دیدگاهتان را بنویسید