پاورپوینت بررسی و تحلیل معماری مرکز هنرهای تجسمی سینزبری Sainsbury اثر فاستر – 45 اسلاید

پاورپوینت بررسی و تحلیل  معماری مرکز هنرهای تجسمی سینزبری Sainsbury اثر فاستر – 45 اسلاید

بخشی از مطلب
 
این بنااهدایی در سال 1973 از مجموعه خود از هنر سنتی بومی قرن بیستم، دانشگاه شرق انگلیس، همراه با ارائه یک ساختمان جدید،از  سر رابرت و لیدی سینزبری تلاش برای ایجاد مرکز هنرهای تجسمی سینزبری را به عنوان یک دانشگاه علمی و تمرکز اجتماعی در محوطه دانشگاه بر عهده گرفتند.
دردانشگاه علمی  Sainsbury اعتقاد بر این بود که مطالعه هنر باید یک تجربه باز باشد، باید تنها با جعبه سنتی جسم و بیننده ارتباط نداشته باشد.
در نتیجه، مرکز سینزبری بسیار بیشتر از یک گالری معمولی است، که در آن تاکید بر هنر انزوا گرا نیست. برعکس، یکی از مجموعه ای از فعالیت های مرتبط در یک فضای تک، پر از نور و عمومی است.
محل
این ساختمان در منطقه ای است که بیشتر ساختمان های دانشگاه پردیس انگلیس است، اما به طور خاص از مرکز به بعد از آن در انتهای دانشگاه کمبریج جنوب غربی معرفی شده است.
این به دو صورت امکان پذیر است: یکی در سطح زمین در امتداد خیابان ها که در داخل دانشگاه در کنار یکی از نمادهای ساختمان عبور می کند و از سوی دیگر یک پل عابر پیاده است که این ساختمان را با سایر دانشگاه ها متصل می کند.
 
این دانشگاه در حومه شهر نورویچ واقع شده است و در محیط کاملا روستایی، منطقه ای شهری را نگران کرده است، زیرا این تراکم بسیار کم با هوای سکونت باستانی است. ساختمان مرکز هنرهای تجسمی در محوطهی بالایی در محوطه دانشگاهی قرار دارد که این گرایش بصری جالب و دیدنی نیز در دانشگاه دریاچه به چشم میخورد؛ این امر به دیدگاههای باشکوه این ساختمان افزوده میشود.
مفهوم
 
مرکز سینزبری در تلاش بود تا سطح جدیدی از پالایش اولین اکتشافات در ساختارهای سبک و انعطاف پذیر را به دست آورد که در آن معمار سطح هماهنگی را که منجر به این سطح بالایی از پالایش شد، به دست آورد.
 
و…..


 دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار سل

دیدگاهتان را بنویسید