پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه اسکله کانری Canary Stationاثر نورمن فاستر – 32 اسلاید

 پاورپوینت بررسی معماری ایستگاه اسکله کانری Canary Stationاثر نورمن فاستر – 32 اسلاید

 

بخشی از مطلب

 

معماری ایستگاه مترو اسکله کانری جیبیلیون این خط به طور گسترده در لندن استفاده می شود.این ایستگاه به نام اسکله قناری، طراحی شده توسط معمار بریتانیایی نورمن فاستر، این بزرگترین خط است.
در حالیکه Jubilee از سال 1987 فعال بوده و در سال 1990 کمبود آن در رابطه با تعداد کاربران بود. کار Canary Wharf برای کاهش ترافیک در رسیدن به 100 هزار مسافر در اوج ساعت استفاده شد. این پروژه بازسازی، بخشی از ایستگاههای لندن Underground Jibilee Line Extension بود که استودیوهای برتر را با مقر فرانسوی در انگلستان، تحت هماهنگی معمار ایتالیایی Roland Paoletti، گرد هم آورد. هدف این بود که اصلاح هفت ایستگاه موجود و پنج طرح جدید را از طریق یک مسیر برنامه ریزی شده برای ایجاد تأثیر چندانی در شهر انجام دهد.
وضعیت
Wharf قناری در Docklands در لندن واقع شده و در حال بهربرداری است.
ایستگاه در بازوی حوضه زهکشی قدیمی ساخته شده است، به عنوان یک استخر بزرگ 24 متر عمیق و 265 متر طول قرار گرفته است
ایستگاه اسکله قناری یک فضای باز است که تحت سلطه زیردریایی لندن معمولی آبی Ultimarine آبی، که در آن ابعاد طولی. گنبد شیشه ای که از ورودی مسافران پوشش می دهد، نماد فصل است که نور طبیعی را به محل ارائه می دهد.
در بالای زمین، نشانه هایی از فضای داخلی بزرگ وجود دارد، دو مورد با شیشه منحنی در قسمت های شرقی و غربی وجود دارد. بین دو عرشه بالای ایستگاه یک پارک عمومی است که یک فرش سبز است که شبیه یک چمن پروری است.
Wharf قناری زیبایی شناسی با تکنولوژی بالا بر اساس تحسین جهان مهندسی، نشان دادن عناصر مکانیکی آن است.
از آنجا که حجم ترافیک آن، اصولی که بر اساس آن طراحی بود، دوام و سهولت تعمیر و نگهداری بود.
و…..

 


 دانلود جدیدترین فایل های لایه باز در پی اس دی نگار  دانلود جدیدترین فایل های دانلودی نگار سل

دیدگاهتان را بنویسید